30 Seconds To Mars

22. srpna 2007 v 15:17 | andílci |  Rockové skupiny
tak tyhle dvě následující fotešky jsou stejně tak trhlý, jako my dvě.....:o))
30 Seconds to Mars
Víte, jaký je rozdíl mezi malou a velkou hysterickou fanynkou? Malá poslouchá Tokio Hotel a velká 30 Seconds To Mars.
Jared Leto s bráchou Shannonem si jako malí brnkali v pokojíčku a plánovali, že jednou založí rockovou kapelu.
Jared se kvůli muzice přesunul do LA, jenže ho svedl Hollywood. Zahrál si v Alexandru Velikém, Klubu rváčů, Obchodníkovi se smrtí a naposledy nabral třicet kilo kvůli roli Lennonova vraha Chapmana ve filmu Chapter 27. Filmová kariéra ale Jareda moc netankuje. Jeho prioritou je už devět let kapela 30 Seconds to Mars, a tak se stává, že zavolá Clint Eastwood, nabídne mu práci a dočká se odpovědi: "Je mi líto, ale jedu turné s The Used."
30STM, kteří díky hitu The Kill prodali už přes milion kusů druhého alba A Beautiful Lie, o své hudbě prohlašují, že v sobě snoubí grandióznost Pink Floyd a energii Sex Pistols. No... každopádně je to poslouchatelný vysokoenergetický rock temnějšího rázu, s hlučnými kytarami, emotivními melodiemi a vypjatým zpěvem.
Bratři Letovi a spol. mají oči, nehty a vlasy jako uhel a holky se při koncertech můžou zbláznit. Bodejť by ne, ono mít za frontmana jednoho z padesáti nejkrásnějších obyvatel planety (podle časopisu People), udělá svoje. Ale nutno uznat, že kytarista a autor repertoáru zpívat bez debat umí.
"Inspiruje mě lidský zápas. Naše druhé album je jako film o člověku, který stojí nad propastí a musí se změnit, aby mohl dál žít. Je to svědectví o odolnosti lidské duše," říká frontman kapely, která ctí své fandy a ještě před rokem s nimi po koncertu sedávala do rána v sále a zpívala s kytarou. Dnes by to mohlo dopadnout jako při březnovém koncertu v Texasu, kde fanoušci Jaredovi z lásky zlomili nos.
A tady jsou nějaký mp3:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama