ČERVENÁ KARKULA

28. srpna 2007 v 11:55 | andílek a ďáblík |  Povídky - jednorázovky
postavy: Červená karkula, vlk, babička, komisař Rex, zmíněna je i maminka a pavián.....
kategorie: parodie/komedie
Trošku jsme si hrály a takhle to dopadlo....je to parodie na oblíbenou pohádku "Červená karkulka"

Žila byla jednou jedna holčička, které říkali Červená karkula, protože když byla její maminka mladá, znásilnil ji pavián a od těch dob měli všichni v rodině červenou prdel.
Jednoho dne měla Karkulina babička narozeniny a maminka Karkulu poslala s igelitkou, ve které byla mastička na červenou prdel, krém proti celulitidě, flaška vodky, papír s zbrusu novou dietou staženou z internetu, VVV (velice výkonný vibrátor) a pytlík kokainu.
Karkula nasedla na Simsona a pokoušela se ho nastartovat. Maminka ji kopla do prdele a Karkula se rozjela. Prděla si to přes celou vesnici a když dojela do lesa, Simson chcípl. Karkula slezla a začala nadávat, jak starej dlaždič.
Potom se rozhlédla a když viděla temný les, strachy se posrala. A protože ten den měla k obědu hrachovou polévku, táhl se puch po celém lese. Zvířata, která se nestihla schovat, omdlela, a ti slabší jedinci dokonce pochcípali. Najednou se připotácel omámený vlk.
Zařval na celý les: "Ty krávo blbá, chceš nás všechny zfetovat?"
"JO!!!" odpověděla Karkula nadšeně.
"A co to máš v tý nemravný igelitce?"zeptal se sípavě (tím zařváním si totiž zničil hlasivky).
"Proč tě to zajímá, ty buzno?" odpověděla Karkula nasraně.
"A co mi říkáš buzno, ty, ty …" vlk to nedořekl, jelikož ztratil hlas totálně, a tak radši Karkule jednu vrazil.
Karkula se nasrala, nakopla Simsona, a začala vlka honit po celým lese. Zvířátka, která se mezitím probrala z kómatu, ji nadšeně povzbuzovala.
Při té vzrušující honičce se vlkovi podařilo dostat nad Karkulou náskok a doběhl k babiččině chaloupce. Honička byla opravdu vzrušující a vlkovi z toho stoupl.
Byl to opravdu otřesný pohled, a tak se nedivte, že babička, když vlk vtrhl do chaloupky, zařvala a počůrala se. Vlk byl tak rozrušený, že nevěděl, co dělá a vrhl se na nebohou babičku.
Když spatřil její červenou prdel, bylo už pozdě na ústup. Jeho dílo již bylo dokonáno a babička mohla malovat.
Vlk byl tak šílený a tak hladový, že babičku sežral i s ponožkama, které šíleně smrděly, neboť si je nebohá stařenka již měsíc neměnila. To ale nebylo nic proti počůraným kalhotkám. Bylo to tak nechutné, že se z toho vlk málem pozvracel.
A babička, které se vůbec nelíbilo být sežraná a rozhořčeně mu bušila na stěny žaludku, mu to vůbec neulehčovala. Najednou vlk ucítil zvenku šílený puch a bylo mu jasné, že se blíží Karkula.
Zděšeně se schoval do chlívka, kde dělal společnost koze a dvěma prasatům.
Prasata pomlaskávala, koza mečela, a vlk vypadal, jako by měl každou chvíli rodit. Karkulu udivily podivné zvuky z chlívka a honem se tam běžela podívat. Prasata ani koza nikde, jenom vlk s obrovským břichem ležel uprostřed, předstíraje porodní bolesti.
"Kdybys nebyl vlku takový hovado, nemusel bys takhle dopadnout," řekla Karkula přemoudřele a praštila vlka cihlou do hlavy.
Popadla obrovský zálesácký nůž a rozpárala vlkovi břicho. Vyryla vlkovi na břiše znak punku, protože už když byla u maminky v bříšku, poslouchala mptrojku, kde byl výhradně punk.
Jenže jak byl nůž velký zabila Karkula všechny tři prasata. Tedy - dvě prasata a babičku (ono stejně nebylo poznat, co je prase, a co babička).
Vtom v komíně něco zarachotilo, otevřela se dvířka u kamen a z nich důstojně vykráčel komisař Rex, který na sobě měl ještě zbytky přestrojení za strom. Karkula se, při pohledu na umouněné stvoření se zbytky smrkových větviček v uších, znovu posrala.
Tentokrát to byl takový puch, že chcípli všichni, včetně Karkuly.
Jojo, a takhle to dopadá, když se přecpete hrachovou polívkou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 martina martina | 1. září 2007 v 15:52 | Reagovat

povídka se mi velmi líbila,byla skvělá

2 girl.to.mars girl.to.mars | 3. května 2008 v 3:01 | Reagovat

az na to ze to bylo prase a koza...ale super!!!!

3 paja paja | 17. srpna 2008 v 14:51 | Reagovat

docela přehnaný jinak docela ušlo

4 Lištička Lištička | Web | 17. ledna 2009 v 11:05 | Reagovat

Tohle je hodně ubohé. Vtipnou parodii si představuji poněkud jinak.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama