Silvestr:))

4. ledna 2009 v 17:48 | ďáblík |  Něco o nás
Takžeeee. hodně opožděně, ten nejšťastnější rok 2009. Jinak silvestr proběhl v pohodě, akorát teda půlnoc byla taká slabší. Představte si, že v jedný ruce držíte kelímek se šampaňským a v druhý kýbl blijící kámošce, navíc půlka lidiček courá kdovíkde a vy odpočítáváte teprve minutu po půlnoci. Mno zkrátka celkem chaotický to bylo. Ani sem nic moc neviděla z ohňostroje. Ale tak slečna se vyblila a my mohli pařit až do pěti do rána, kdy jsme definitivně usnuli. Etě neska mě bolej záda z tý tvrdý podlahy:))
Silvestra jsme totiž slavili u kámoščinýho táty v kanclíku, jenomže on o tom jaksi nevěděl, páč to by nám neprošlo. Ze začátku jsme museli odstranit šecky papíry a jiný politíhodný věci a trošku si to tam přestavět k obrazu svému. Mno a jelikož tam má¨jenom jednu pohovku, ostatní jsme spali na zemi. Ale přežili jsme to:))
Ráno nastal poklízecí maraton. Dát kanclík do pořádku, vysát a vytřít podlahu, utřít stoly, umít nádobí a odnosit tu hromadu chlastu a jídla, co nám ještě zbylo. Zřejmě na příště. Pak jsme srovnali papíry tak jak byli a mohli jsme zamčít kanclík s pocitem, že tohle teda klaplo.
Večer jsme pak ještě s kámoškou a její ségru dorazili jídlo, co nám zbylo:))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama