Konec? Možná...

1. února 2009 v 20:08 | ďáblík |  Novinky
Tak jo...Končím. Nebo alespoň pozastavuji tento blog. Já vím, před pár dny tu byla myšlenka na renovaci a teď tohle. Zaprvé mi chybí čas a předpokládám, že i andílkovi... Když sem něco přidáme, je to jenom proto, aby tu něco bylo. Přesně to, co já nechci. Jsem poslední dobou asi nějaká divná. Nebaví mě povídky, který jsem dřív tak ráda vyhledávala. Nebaví mě filmy, nebaví mě kreslit, nebaví mě číst, nebaví mě nic...Jediná moje záliba, jestli se to tak dá říci, která mě ještě bavit nepřestala, jsou moji kamarádi. A doufám, že ani bavit nepřestane. Zadruhé, ať už je nápad na novou povídku, na novou rubriku, na cokoliv, co by tento blog oživilo, nedokážu tu věc dotáhnout do konce. Já vím, moje chyba, a proto se s tím budu snažit něco dělat.
Omlouvám se všem, kteří navštěvují tenhle blog. Ale nebudu si dělat iluze, že jich je nějak moc. Přiznejme si, návštěvnost pozvolna klesá...Ano, jsou tu tací, kteří přijdou a zanechají komentář. Ale je jich čím dál tím méně. Už dost nesmyslných blábolů. Nebudu si stěžovat...
Nevím dřív jsem měla tenhle blog ráda, ráda jsem se snažila stvořit nějakou tu povídku, ale najednou...
Třeba si po čase uvědomím, jak mi blog chybí a přijdu a stvořím něco, co by se vám opravdu líbilo. Ale třeba taky ne...
Jinak všem, kteří teď mají jarní prázdniny stejně jako já přeju, aby si je pořádně užili. Neboť žijeme přece jenom jednou, ne?:)
P.S.: Děkuji Lištičce za okomentování povídek. Vážím si těchto upřímných komentářů víc, než těch, kde je napsáno krása, hezké apod. Já beru i kritiku, alespoň vím, že mám co zlepšovat. Musím se přiznat, že některé povídky nebo spíše mé pokusy nejsou nejnovější a že teď, když si je znovu přečtu, vidím všechny chyby. Ať už co se týče pravopisu, či co se týče stylu, vyjadřování a podobně... A taky si říkám: "Jak jsem tohle mohla stvořit??"
Takže zatím se loučím a třeba někdy zase nashledanou...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama